Bir psişik okuma elde ederken bakmak için ilk on konular

Deneyimleyelim: Piyasada bir sürü berbat psişik var. Ya da daha doğrusu, psişik gibi görünen birçok fakir insan medyum burak.

Modern toplumumuzun en duyarlı üyelerini avlayan bireyleri, gerçeği muhtemelen bilgilendiremeyerek bulacaksınız (her durumda, insanların fantezilerine büyük miktarda ekstra para üretirler) veya onlara açıkça aynı yalanları söyleyerek sebep olmak.

“Medyum” kelimesi, Yunanca işlev psişikosundan kaynaklanır ve genellikle “zihnin” veya “ruhun” anlamına gelir. Zihin okuma ya da falcılık ya da eşdeğer zihin üfleme salonu ipuçlarını ifade etmez.

Bunların, tipik olarak medya alaycılığına ve hızlı bir para kazanmaya yardımcı olmak için bunları kullanan bazılarının vicdansız tekniklerine dayanan iyi bilinen yanlış anlamalar olduğunu söylemek üzücü.

Psişik okumalar son derece değerli olabilir, onları hem açık bir zihin hem de besleyici bir mantık duygusu ile taklit ettiğinizi sundu.

Oturumunuz gerçekten bir miktar ver ve almayı içermeli ve muhtemelen bunlardan istikrar düştüğünde geçecektir. Medyumunuz çok fazla düşünce istediğinde, size verilebilecek bilgilerin “gerçek” olup olmadığını veya daha önce açıkladığınız şeylere dayanan normal bir varsayım olup olmadığını sorgulama olasılığı yüksek olabilir. Ancak tam tersine, aldığınız gerçekleriniz için geri bildirim sağlamak için de kapalı olduğunuzda, psişik, ruhunuzun harika bir şekilde bakmanız için gerekli olan parçalarına dokunamayabilir.

İlişkinizi düşünün, psişik ayrıntılar için bir kanal olmak için okuyucunuzla birlikte inşa ediyorsunuz. Bu kanalda gerçekte kopmalar veya kesintiler varsa, bağlantı kısa devre ile sonuçlanır ve bu da çarpıtılmış veya eksik hale gelecek olan bilgileri üretir. Kendi özel ilişkinizi sabote etme tehlikesi bulabilirsiniz (panik, güvensizlik veya şüphecilik yoluyla), bu nedenle oturumunuzu bir hedef kafası ile tekniklemek istediğinizde, yine de en etkili olası bağlantıya izin verecek kadar açık olmak istersiniz. .

“Araçlar” a güvenen medyumlarımı geciktirmeyeceğim. Psişik bölge, birçok stratejide erişilen muazzam bir kolektif bilgi havuzu içerir. Aynı göbeğe neden olan çok sayıda farklı konuşmacı bulacağınız gibi, psyche alanına sızmak için çeşitli yollar da var. Araçları kullanmayacak bir medyum (kartlar, şemalar, sayılar, avuç içi, çay yaprakları veya herhangi bir şekilde) rutin olarak daha iyi değildir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *